kamera kiralama, kiralık kamera, reji ekibi, lens kiralama, jimijip kiralama, şaryo kiralama, lens kiralama, ışık kiralama, set ışığı, ışıkçı, ışık şefi, kostümcü, kostüm ekibi, sanat yönetmeni, sanat ekibi, plastik makyaj, efekt makyaj

film montajı, renk düzenleme, colour, kurgu, kurgu stüdyosu, montaj stüdyosu, mix, mixaj, foley, film afişi, film dağıtımı, dağıtım şirketi, film dağıtım şirketi, film müzikleri, yapımcı, yapım şirketi, paket film çekimi, paket film ekibi

SİNEMA TV SEKTÖRÜN DE HİZMETLERİMİZ
website templates free download

NELER YAPARIZ

ÖN HAZIRLIK
Siz film ekip ekipmanları kosun
da bizimle anlaşmaya vardıktan sonra senaryonuz üzerinde çalışmaya başlar,ön hazırlık dediğimiz mekan malzeme iş planlaması konusunda sizden yükü alırız. Mekan konusunda sürekli setlerde olduğumuz için sahnelere uygun olan alternatifleri sizlere sunarız.

MONTAJ
Montaj konusunda size uygun teklifi verir stüdyomuzda sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız, montaj stüdyomuzda senelik ortalama 6-7 sinema filmi çıkarır, en hızlı konförlü evinizin rahatlığında çalışmanızı sağlarız..

MÜZİK VE DUBLAJ
Müzik yapımı ve dublaj konusunda perişan olmamanız için elimizde bulunan çalışma arkadaşlarımızla ara bularak sizin filminizin müziklerini ve ses kayıtlarını almanızı sağlarız.

RENK DÜZENLEMESİ
Film ve müzkleri bitti sıra geldi kalır yani renklendirmeye.Bu konudada sizi yormadan piyasada bulunan en iyi operatörle çalışmanızı sağlarız.

DAĞITIM
istemeniz halinde sinema filminizin DCP baskı ve dağıtımı konusunda size yardımcı oluruz. ayrıca Eser işletim ve yapımcı belgelerinizi en hızlı şekilde almanız için tecrübeli personelimize evrak konusunda size destek verdirir, işlerinizin biran önce revize yemeden bitmesine yardımcı oluruz.

İLK AŞAMADAN BEYAZ PERDEYE KADAR SİZE OMUZ VERİR KOL KANAT GERERİZ.