Telefon
WhatsApp

çekim ekibi, sinema çekim ekibi, film çekim ekibi, dizi çekim ekibi, reklam çekim ekibi, tanıtım çekim ekibi, sosyal medya çekim ekibi, ürün çekim ekibi

Hakkımda

1996 yılında yerel bir televizyonda başladığım Kameramanlık meslek hayatıma daha sonra AA. NTV, KANAL 7, SHOW TV, STAR TV, EXPO CHANNEL VE TV NET TELEVİZYONLARINDA devam ettim.

Uzun yıllar haber, ekonomi, savaş, toplumsal olaylar ve asayiş haberlerinde ve magazin servislerinde kameraman ve şef kameraman olarak görev yaptım.

Haberciliğe ara verdikten sonra sinema ve dizilerde görüntü yönetmenliği ve yönetmenlik yaptım.

2011 yılından bu yana ise sinema filmleri, tv programları, belgesel, tanıtım ve reklam filmleri çekiyorum. TRT dahil bir çok kanala yönetmen olarak çok sayıda proje çektim.

Bunun yanı sıra, senaryo yazımı ve revizesi, reklam filmleri, tanıtım filmleri, şehir tanıtımları, teknik ekip ekipman çözümleri alanında faaliyet gösterdim.

ve halen aktif olarak setlerdeyim.

 

27 yıllık tecrübemle, sinema tv sektörüne hizmet vemekteyim. paket set, kamera, kameraman, görüntü yönetmeni, ses ekip ekipmanı, jenaratör, reji, kostüm, sanat, makyöz, kuaför, ulaştırma, kurgu, colour, müzik ten afiş çalışamasına kadar, anahtar teslimi paket hizmeti vermekteyim. Bunun yanı sıra, senaryo yazımı ve revizesi, reklam filmleri, tanıtım filmleri, şehir tanıtımları, kurumsal kimlik çalışmaları, sosyal medya program içerik çekimi, ürün çekimleri, kısa film çekimi, dijital medya program ve içerik çekimleri gibi alanlarda faaliyet göstermekteyim.

Hakkımda